|
З російського полону повернули ще 160 українських захисників Україна провела черговий етап обміну полоненими. Додому повернулися 160 українських військовослужбовців, більшість із яких перебували в російському полоні з 2022 року. Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Серед звільнених — 58 офіцерів та 116 оборонців Маріуполя. Воїни Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Держспецтрансслужби захищали країну на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
У Міноборони наголосили, що робота зі звільнення українських військовополонених триває, а держава пам'ятає про кожного, хто досі залишається в російському полоні.
Підготував Олексій Дмитренко ![]() 60535 ![]() 60533 ![]() 60532 ![]() 60534 ![]() 60536 ![]() 60537 ![]() 60538 ![]() 60539 ![]() 60540 ![]() 60541 |
Інше по темі:
|









