З російського полону повернули ще 160 українських захисників
Україна провела черговий етап обміну полоненими. Додому повернулися 160 українських військовослужбовців, більшість із яких перебували в російському полоні з 2022 року. Про це повідомили в Міністерстві оборони України. Серед звільнених — 58 офіцерів та 116 оборонців Маріуполя. Воїни Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Держспецтрансслужби захищали країну на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. У Міноборони наголосили, що робота зі звільнення українських військовополонених триває, а держава пам'ятає про кожного, хто досі залишається в російському полоні. Підготував Олексій Дмитренко
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60535
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60533
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60532
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60534
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60536
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60537
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60538
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60539
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60540
З російського полону повернули ще 160 українських захисників
60541