|
Україна повернула з російського полону ще сімох цивільних, серед них — житель Луганщини Україні вдалося повернути з незаконного російського утримання ще сімох цивільних громадян. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.
Серед звільнених — українці віком від 35 до 66 років, яких російські окупанти незаконно затримали у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей.
За словами Лубінця, одного з чоловіків викрали з власного будинку через те, що його сини служать у Збройних силах України. Іншого затримали дорогою на роботу в перший день повномасштабного вторгнення. Також серед звільнених є доброволець бригади «Ангели Тайри», якого росіяни захопили в Маріуполі.
Повернення стало можливим у межах гуманітарної роботи за участі українських державних органів. Українська влада наголошує, що продовжує працювати над звільненням усіх цивільних і військових, які залишаються в російському полоні.
Підготував Сергій Ріпко ![]() 60553 ![]() 60554 ![]() 60555 ![]() 60556 ![]() 60557 ![]() 60558 |
Інше по темі:
|





