|
У Криму вночі уразили ППО, енергетичні об’єкти та безпілотники окупантів У ніч на 23 червня українські Сили оборони завдали серії ударів по військових та інфраструктурних об’єктах російських окупантів у Криму.
За повідомленням Сил безпілотних систем ЗСУ, серед уражених цілей — три розвідувально-ударні безпілотники «Оріон» у районі Керчі, які використовувалися як носії керованих авіабомб і малогабаритних крилатих ракет.
Також під удари потрапили нафторезервуари на Керченській (Камиш-Бурунській) ТЕЦ, газорозподільча станція «Сімферополь», електропідстанція «Західно-Кримська», а також низка засобів протиповітряної оборони окупантів. Зокрема, повідомляється про ураження зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С1», пускової установки С-300, радіолокаційної станції «Небо-У» та зенітної установки ЗУ-23.
OSINT-аналітики також повідомили про пожежі в районі залізничної станції, нафтотермінала та позицій російських комплексів ППО. На тлі атаки окупаційна влада тимчасово перекривала рух Керченським мостом.
Окремо Сили спеціальних операцій заявили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал, який використовувався окупантами для логістики на півострові.
За інформацією командувача Сил безпілотних систем Роберта Бровді («Мадяра»), загалом у Криму в оперативній глибині було уражено понад 60 цілей.
Підготував Олексій Дмитренко ![]() 60478 |
Інше по темі:
|
