Відбувся чемпіонат з бігу у Старобільську
На стадіоні «Колос» 21 травня відбувся 36-й чемпіонат з бігу. Цьогорічні змагання відбулись за ініціативою Старобільської міської організації ФСТ «Спартак», за підтримки Відділу освіти виконавчого комітету Старобільської міської ради. В змаганнях відзначились вісім навчальних закладів – 133 учасника. Учні змагались на дистанціях від 200 м до 1000 м. У загальнокомандому заліку серед команд гімназій Старобільська гімназія №1 посіла перше місце, Верхньопокровська гімназія виборола друге місце, третє дісталося Проїзжанській гімназії. Серед ліцеїв перше місце здобув Підгорівський ліцей, другими стали учні Половинкинського ліцею, а третю сходинку посіла команда Старобільського ліцею №4. Цьогорічний чемпіонат відзначився новими рекордами. Так, Олександра Пронька, учениця Половинкинського ліцею, встановила рекорд з бігу на 300 м, який тримався з 2006 р. та належав Наталії Пономарьовій - 44,47 с., а Олександра встановила рекорд 33,80 с. Призерів чемпіонату нагороджував Микола Іванович Панасейко, трьохкратний чемпіон світу з легкої атлетики серед ветеранів зі спортивної ходьби та бігу, дев'ятикратний чемпіон Європи зі спортивної ходьби та напівмарафону, рекордсмен України, почесний мешканець Старобільська. Ярослав Гальченко Фото автора та Валерії Моісєєвої