Стронгмени Луганщини на п'єдесталі
У Києві 11 лютого відбувся благодійний турнір - Кубок України з окремих вправ богатирського багатоборства. Організаторами турніру виступили Федерація найсильніших атлетів України та перетягування каната, Міністерство молоді та спорту України, Управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради. У змаганнях взяли участь найсильніші стронгмени світу Олексій Новіков та Олег Пилипяк. Луганську область представляли Олександр Дубовий в категорії до 105 кг та Володимир Савостьянов і Дмитро Іголкин у категорії до 120 кг. Олександр Дубовий у вправі лог ліфт з результатом 140 кг посів І місце та ІІ місце в абсолютній першості. Володимир Савостьянов з результатом 140 кг посів ІІ місце, Дмитро Іголкін з результатом 140 кг посів ІІІ місце. У богатирській тязі О.Дубовий підняв 270 кг та посів ІІІ місце. В.Савостьянов підняв 280 кг - ІІІ місце. Д. Іголкін підняв 315 кг - І місце. Олексій Новіков встановив рекорд України з богатирської тяги, піднявши штангу вагою 400 кг. Олег Пилипяк встановив рекорд України у вправі лог ліфт, піднявши штангу вагою 200 кг. Дмитро Лук'яненко