Старобільчанка - чемпіонка світу з карате
Старобільчанка Ксенія Колесниченко, яка зараз проживає в Ірландії, успішно виступила на двох турнірах з карате, що відбулись у Мальті 21-24 березня. У турнірі Malta open Ксенія двічі підіймалася на п'єдестал нагородження. Вона зайняла ІІ місце в категорії Като серед спортсменок 15 - 17 років та ІІІ місце в категорії Като серед спортсменок 13 - 14 років. Крім того, дівчина стала шостою в категорії Куміте (спортсменки 13 - 16 років). На Чемпіонаті світу з карате WKA word shampioship Ксенія виступила в розділі Куміте. За підсумком двобоїв вона посіла І місце та стала чемпіонкою світу. Ксенія Колесниченко навчалась у Старобільській школі №4, займалась карате в місцевому клубі та в обласному клубі "Antares" (під керівництвом О. Дорошенка). Зараз її сім'я мешкає в Ірландії і юна спортсменка займається карате у місцевому клубі, саме тому вона піднімалась на п'єдестал з двома прапорами - українським та ірландським. Ксенія переможиця та призерка багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірів з карате. Дмитро Лук'яненко