Здобутки старобільських легкоатлетів
Вихованці відділення легкої атлетики Старобільської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонаті Луганської області з легкої атлетики, які пройшли 11 та 12 червня у Кремінній. Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА. У загальнокомандному заліку серед юнаків і дівчат 2004 р.н. та молодше команда м.Старобільськ виборола срібну нагороду та посіла 2 місце, обійшовши легкоатлетів з Сєвєродонецьку, але поступившись команді Станиці Луганської. У змаганнях серед дорослих легкоатлетів, юніорів та молоді старобільські легкоатлети обійшли команду з Лисичанська та здобули срібну нагороду і посіли друге місце, а золото - у команди з Сєвєродонецьку. У особистій першості перемогу здобули здобула Уляна Цирульнікова (з бігу на 400 м), Олександра Пронька (з бігу на 800м), Дар'я Моісеєнко (з бігу на 100 м), Данило Войтенко (штовхання ядра), Маргарита Носаль (біг на 100 м з бар'єрами), Володимир Пьоркін (метання списа). Ярослав Гальченко Фото надав Сергій Рєзніков