Волейбол серед ветеранів на "Колосі"
Минулими вихідними, 14 та 15 серпня, на волейбольних майданчиках стадіону "Колос" відбувся ІІІ фінальний тур Чемпіонату Луганської області з пляжного волейболу серед ветеранських команд (80+). За підсумками волейбольного змагання перше місце виборола пара Олег Мирошник /Олександр Тіщенко з Біловодська, на другому місці відзначилась пара Олександр Бабков/Олександр Колесник з Новопскова, а третю сходинку переможного п'єдесталу вибороли волейболісти з Харкова - Андрій та Дмитро Афанасьєви. Крім того, були нагороджені команди, які у підсумку трьох турів чемпіонату області згідно рейтингових очок посіли призові місця: Олег Мирошник /Олександр Тіщенко - перше місце, Олексій Бабльов/Андрій Микитченко - друге місце, Олександр Бабков/Олександр Колесник - третє місце. Ярослав Гальченко Фото автора