«Скіф» розпочав боротьбу за кубок аматорів України
На стадіоні «Колос» 18 серпня відбувся футбольний матч 1/16 Кубку України серед аматорів. За кубок боролись ФК «Скіф» (Шульгинка) - ФК «Портовик» (Маріуполь). Майже до кінця першого тайму рахунок на табло був рівний та становив 0:0, але на 38-й хвилині Євгеній Кателін, гравець команди «Скіф» під номером дев’ять, розписався у воротах «Портовика» тим самим відкривши рахунок матчу. Другий тайм для «Скіфа» був більш результативним і вже на 51-й хвилині гравець під номер дев’ять оформлює дубль у ворота суперника. Таким чином рахунок становив вже 2:0. Наступний гол у воротах команди з Маріуполя був за Мирославом Тараненко, гравця під номером двадцять п’ять. І вже на 90-й хвилині матчу підводить підсумки гри Олександр Коломецький та забиває четвертий гол у ворота «Портовика». Таким чином, матч завершився перемогою шульгинських футболістів з рахунком 4:0. Ярослав Гальченко