Наші контактні дані
Пошук
Увійти
Пошук
Новини
ПОРАДИ
Теми
Благодійність
Про сайт
Увійти
▲
17/09/2021 - 10:05
"Олімп" приймав "Урожай" з Троїцького
На стадіоні "Колос" 12 вересня старобільський "Олімп" приймав ФК "Урожай" (Троїцьке). Матч відбувся у рамках Чемпіонату Луганської області з футболу. Гра закінчилась перемогою "Олімпу" з рахунком 5:1.
Ярослав Гальченко Фото автора
42338
Інше по темі:
Луганські спортсмени здобули ще два «золота» чемпіонату України зі стрибків у воду
У Дніпрі провели турнір з більярду до річниці утворення Луганської області
Луганські спортсменки здобули ще три медалі чемпіонату України зі стрибків у воду
Луганські спортсменки здобули золото і срібло на чемпіонаті України зі стрибків у воду
Луганські спортсмени здобули дев’ять медалей
Ветеран з Луганщини здобув два «золота» на чемпіонаті Європи зі стронгмену
Спортсмен із Луганщини став чемпіоном Європи з пауерліфтингу
Луганського спортсмена визнали «Новою зіркою» європейської важкої атлетики
Спортсмен із Білокуракинщини став чемпіоном України з пауерліфтингу у своїй категорії
Спортсменка з Луганщини здобула «золото» на міжнародному турнірі у Німеччині