Наші контактні дані
Пошук
Увійти
Пошук
Новини
ПОРАДИ
Теми
Благодійність
Про сайт
Увійти
▲
19/07/2021 - 17:01
"Олімп" переміг "Колос"
На стадіоні "Колос" 18 липня відбувся матч ФК "Олімп" (Старобільськ) - ФК "Колос" (Новоайдар) в рамках чемпіонату Луганської області з футболу. Гра закінчилася перемогою старобільського "Олімпу" з рахунком 7:3.
Ярослав Гальченко
41641
Інше по темі:
Луганські спортсмени здобули ще два «золота» чемпіонату України зі стрибків у воду
У Дніпрі провели турнір з більярду до річниці утворення Луганської області
Луганські спортсменки здобули ще три медалі чемпіонату України зі стрибків у воду
Луганські спортсменки здобули золото і срібло на чемпіонаті України зі стрибків у воду
Луганські спортсмени здобули дев’ять медалей
Ветеран з Луганщини здобув два «золота» на чемпіонаті Європи зі стронгмену
Спортсмен із Луганщини став чемпіоном Європи з пауерліфтингу
Луганського спортсмена визнали «Новою зіркою» європейської важкої атлетики
Спортсмен із Білокуракинщини став чемпіоном України з пауерліфтингу у своїй категорії
Спортсменка з Луганщини здобула «золото» на міжнародному турнірі у Німеччині