Наші контактні дані
Пошук
Увійти
Пошук
Новини
ПОРАДИ
Теми
Благодійність
Про сайт
Увійти
▲
04/08/2021 - 13:05
"Олімп" переміг "Газовик"
На стадіоні "Колос" 1 серпня відбувся матч ФК "Олімп" (Старобільськ) - ФК "Газовик" (Новопсков) у рамках Чемпіонату Луганської області з футболу. Матч закінчився перемогою старобільчан з рахунком 3:1.
Ярослав Гальченко Фото автора
41801
Інше по темі:
Луганські спортсмени здобули ще два «золота» чемпіонату України зі стрибків у воду
У Дніпрі провели турнір з більярду до річниці утворення Луганської області
Луганські спортсменки здобули ще три медалі чемпіонату України зі стрибків у воду
Луганські спортсменки здобули золото і срібло на чемпіонаті України зі стрибків у воду
Луганські спортсмени здобули дев’ять медалей
Ветеран з Луганщини здобув два «золота» на чемпіонаті Європи зі стронгмену
Спортсмен із Луганщини став чемпіоном Європи з пауерліфтингу
Луганського спортсмена визнали «Новою зіркою» європейської важкої атлетики
Спортсмен із Білокуракинщини став чемпіоном України з пауерліфтингу у своїй категорії
Спортсменка з Луганщини здобула «золото» на міжнародному турнірі у Німеччині