Представниці Луганщини вибороли золоту та срібну медалі на чемпіонаті України зі стрибків у воду серед вікових груп А та В.
Про це
повідомила Луганська обласна військова адміністрація.
Змагання проходять у Києві. За підсумками першого дня луганські спортсменки посіли призові місця у стрибках з вишки серед юніорок.
У синхронних стрибках Діана Шевченко та Софія Есман набрали 256,86 бала і стали переможницями.
Ангеліна Шевченко в парі з киянкою Олександрою Скляровою здобула срібну медаль із результатом 206,85 бала.
Підготував Олексій Дмитренко