Наші контактні дані
Пошук
Увійти
Пошук
Новини
ПОРАДИ
Теми
Благодійність
Про сайт
Увійти
▲
11/08/2021 - 11:05
"Локомотив" приймав "Олімп"
У Попасній 8 серпня відбувся матч ФК "Локомотив" (Попасна) - ФК"Олімп" (Старобільськ) у рамках Чемпіонату Луганської області з футболу. Старобільський "Олімп" здобув перемогу у грі з рахунком 1:6.
Ярослав Гальченко Фото автора
41094
Інше по темі:
Луганські спортсмени здобули ще два «золота» чемпіонату України зі стрибків у воду
У Дніпрі провели турнір з більярду до річниці утворення Луганської області
Луганські спортсменки здобули ще три медалі чемпіонату України зі стрибків у воду
Луганські спортсменки здобули золото і срібло на чемпіонаті України зі стрибків у воду
Луганські спортсмени здобули дев’ять медалей
Ветеран з Луганщини здобув два «золота» на чемпіонаті Європи зі стронгмену
Спортсмен із Луганщини став чемпіоном Європи з пауерліфтингу
Луганського спортсмена визнали «Новою зіркою» європейської важкої атлетики
Спортсмен із Білокуракинщини став чемпіоном України з пауерліфтингу у своїй категорії
Спортсменка з Луганщини здобула «золото» на міжнародному турнірі у Німеччині