Каратисти змагались у Старобільську
У Старобільській ДЮСШ 18 вересня відбувся Відкритий кубок Старобільська з карате JKS. У змаганнях взяли участь понад ста спортсменів з Луганської, Донецької, Дніпровської областей, а також з міста Запоріжжя та Старобільськ. Зі Старобільська на змаганнях виступили вихованці клубу «Lion heаrt» та гуртка карате-до Дитячо-юнацького клубу «Орля». В особистій першості вихованці «Lion heаrt» вибороли 46 медалей, з них: 11 золотих, 14 срібних та 21 бронзових медалей. Вихованці ДЮК «Орля» завоювали 19 медалей у індивідуальних видах та командному ката. Так, Єгор Сикало посів 1 місце у розділі куміте, Давид Цатрян посів 1 місце у розділі ката. Поліна Переданова посіла 3 місце у куміте та 2 місце у ката; Нікіта Корнієнко посів 2 місце у куміте та 2 місце у ката; Назар Сергієнко 3 місце у куміте та 3 місце у ката; Вікторія Кравцова і Марія Бобильова посіли 3 місце у розділі ката; Дмитро Рожок 3 місце у ката та куміте. У командному ката у віковій категорії 7-10 років, команда ДЮК «Орля» посіла перших три місця. Змагання у Старобільську організував та провів клуб «Lion heаrt» при підтримці Луганської обласної федерації карате JKS, Старобільської міської ради і місцевих підприємців. Ярослав Гальченко