У Білокуракиному 22 серпня відбувся матч ФК "Білокуракинська СТГ" - ФК "Олімп" (Старобільськ) у рамках чемпіонату Луганської області з футболу. За підсумками гри перемогу здобули старобільські футболісти з рахунком 2:10.
Ярослав Гальченко
Фото автора