Бігали крос у Половинкиному
У Половинкиному 15 жовтня відбувся Чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. В цьому році у змаганнях взяли участь майже 150 спортсменів з різних куточків області, а саме зі Старобільська, Лисичанська, Сєвєродонецьку, Кремінної, Євсуга та Станиці Луганської. Команда Старобільщини була представлена вихованцями відділення легкої атлетики Старобільської ДЮСШ. За підсумками змагання у особистій першості Олександра Пронька та Уляна Цирюльнікова вибороли перше місце у своїх вікових категоріях на дистанції біг на 1000 м. У загальнокомандному заліку команда Старобільська посіла друге місце, обійшовши команда Станиці Луганської, але поступившись команді Сєвєродонецька. Обласні змагання з легкоатлетичного кросу традиційно проходять у Половинкиному з 1991 року. Ярослав Гальченко