Учора, 26 жовтня 2025 року, ввечері у Старобільську було чутно вибухи. Як стало відомо, було вражено склад пально-мастильних матеріалів в районі Товарної станції. Відповідне відео
опублікували Сили спеціальних операцій ЗС України.
Крім складу палива у Старобільську було уражено нафтобазу в Луганську.
Ці дві події підтвердили й окупанти. Вони написали про пошкодження адміністративних зданій, бензовозів та паливних цистерн. Обійшлося без постраждалих.
Олексій Дмитренко