|
У Старобільську вночі було дуже гучно В окупованому Старобільську вночі з 24 на 25 червня місцеві чули звуки пролітаючих БпЛА та вибухи. Пишуть, що було дуже гучно. За попередніми даними - є прильоти.
Олексій Дмитренко ![]() 60506 |
Інше по темі:
|
