|
У Севастополі після нічних вибухів сталася масштабна пожежа на електропідстанції У ніч на 24 червня в окупованому Севастополі пролунала серія вибухів. За повідомленнями місцевих телеграм-каналів, під удар потрапила електропідстанція ПС 330/220/110/35 кВ «Севастополь», яка є ключовим вузлом енергосистеми міста.
Телеграм-канал «Кримський вітер» із посиланням на очевидців повідомив про щонайменше три влучання по об'єкту, після чого виникла сильна пожежа. Інші свідки стверджують, що вибухів могло бути шість або сім. Над містом піднявся густий стовп чорного диму, який було видно за кілька кілометрів.
Призначений росією «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв підтвердив атаку на енергетичну інфраструктуру та заявив про тимчасове знеструмлення міста. За його словами, фахівці оцінюють масштаби пошкоджень і працюють над відновленням електропостачання.
Місцеві ресурси повідомляють, що без електроенергії залишився весь Севастопольський енергорайон.
Підготував Олексій Дмитренко ![]() 60489 ![]() 60488 |
Інше по темі:
|

