Поблизу окупованого Новопскова російські військові напали на машину інкасаторів. Подію замаскувати під дорожньо-транспортну пригоду і розчавили автівку. Про це
повідомила Луганська ОВА. За
інформацією телеграм-канала Перемога Новопсков дві людини загинули, одна - травмована. Гроші, звісно, зникли.
Олексій Дмитренко