В окупованому Новоайдарі відбувся захід для місцевих так званих поліцейських, що займаються тим, що підтримують владу окупантів у селищі. У місцевому будинку культури для них співали інші колаборанти - співробітники так званого "Культурного центра МВД по луганской народной республике". Публікуємо фото - щоб мешканці Новоайдарщини не забували цих "героїв".
Олексій Дмитренко