Атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях, -
повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.
Наслідки уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією.
Фото ДСНС