Реалізація проєктів у Чмирівці: нинішній стан Цього року проводився конкурс проєктів громадського бюджету Чмирівської сільської ради. Проєкти-переможці вже отримали усі необхідні ресурси на їх реалізацію. Вона має завершитися наприкінці листопада цього року. У травні ми вже писали про закінчення голосування у конкурсі проєктів громадського бюджету та список вирогідних переможців. На участь у конкурсі було зареєстровано 24 проєкти-учасники. Шляхом голосування було визначено 10 проєктів-переможців, які комісія з відбору проєктів рекомендувала до фінансування за кошти громадського бюджету. Загальна вартість проєктів склала 402700 грн, де 397700 грн – кошти сільського бюджету, 5000 грн – кошти мешканців. Далі представлено повний їх список та короткий опис:
1. «Дитяче містечко» с. Запорізьке. Авторка проєкту: Олена Сергієнко. Проєкт спрямований на встановлення каруселі та тренажерів для дитячого майданчика у с.Запорізьке.
2. «Комфорт наших відвідувачів - це турбота про їх здоров’я» КНП «Центр ПМСД» с. Чмирівка. Авторка проєкту: Світлана Пономар. Мета проєкту: облаштувати на території нової амбулаторії с. Чмирівка паркувальні місця для велосипедів, лавочки, сміттєві урни, дитячий гральний майданчик, пожежний щит та засадження туї.
3. «Чи розквітнуть Садки» с. Садки. Авторка проєкту: Маргарита Рига. Спрямований на будування спортивно-ігрового вуличного майданчика в центрі с.Садки, що складається з тренажерів, спортивно-ігрового комплексу, каруселі, гойдалки на пружині та батуту із захисною сіткою.
4. «Парк культури та відпочинку «Шевченків сквер» с. Вишневе. Авторка проєкту: Юлія Бешенко. Проєкт мав покращити однойменного скверу, шляхом озеленення, встановленням велопарковки, лавок та урн.
5. «У здоровому тілі – здоровий дух!», пров. Магістральний, с. Чмирівка. Авторка проєкту: Оксана Верховод. Кошти пішли на закупівлю набору спортивних елементів для дитячого майданчика, розташованого у мікрорайоні нафтобази с. Чмирівка.
6. «Спорт для всіх» с. Бондареве спортивний майданчик біля школи. Автор проєкту: Роман Андрущенко. Фінансування спрямовано на будівництво спортивного майданчика на території Бондарівської гімназії.
7. «Спортивно - ігрова зона відпочинку в селі Бутове». Авторка проєкту: Наталія Дубіна. Мета проєкту: придбати та облаштувати спортивно-ігрову зони відпочинку біля Бутівського сільського клубу Чмирівської СТГ.
8. «LIKE – PARK» с. Веселе. Авторка проєкту: Юлія Ткаченко. Отримані кошти витратили на придбання альтанок, лавок, урн та на їх встановлення в парку с. Веселе.
9. «Школярик» Чмирівський ліцей. Авторка проєкту: Тетяна Морозова. Спрямований на закупівлю акустичної системи, диванів, наліпок на підлогу, шахового столу, канцтоварів, футболу та хокею (настільних) і журнального столу для Чмирівського ліцею.
10. «Огорожа пам’ятника загиблим воїнам землякам у роки Другої світової війни» с. Шпотине. Автор проєкту: Дмитро Зінченко. Як зрозуміло з назви, проєкт ставить за мету на встановити нову огорожу довкола пам'ятника в селі Шпотине.
Нинішній стан
У жовтні цього року провели тендерні процедури, згідно угод виконали постачання всіх складових проєктів. Більшість проєктів вже реалізована. Кінцевий термін реалізації - до 30 листопада 2021 року.
Що за конкурсКонкурс проєктів громадського бюджету Чмирівська сільска рада проводить третій рік поспіль. Громадський бюджет – це частина бюджету Чмирівської сільської ради, місцева ініціатива, форма прямого волевиявлення жителів громади, що спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямків використання бюджетних коштів. Його розмір становить не менше 1% розміру власних надходжень загального фонду до бюджету Чмирівської сільської ради за попередній рік. В 2021 році його загальний обсяг становить 400000 грн. Його має вистачити на впровадження 10 проєктів (по 40000 грн кожен). Для порівняння, у 2020 році бюджет становив 21000 грнСкільки голосувалоЯк повідомляє Тетяна Кулачко, співробітниця відділу економічного розвитку, обліку та звітності виконавчого комітету Чмирівської сільської ради, загалом у голосуванні за проєкти громадського бюджету Чмирівської сільської ради в 2021 році через е-сервіс «Громадський бюджет» взяли участь 3599 мешканців всієї громади. Це майже 37% від загальної чисельності населення громади та 42,8% від населення, що мало право голосувати (особи віком від 16 років, згідно Положення). Слід звернути увагу на те, що в минулому році всього голосувало 2122 особи, що свідчить про значне зростання рівня поінформованості та свідомості мешканців громади, зокрема і ново приєднаних у 2021 році територій. Фото надала Тетяна Кулачко Дякуємо за надані матеріали до статі Тетяну Кулачко, співробітницю відділу економічного розвитку, обліку та звітності виконавчого комітету Чмирівської сільської ради![]() 42887 ![]() 42888 ![]() 42889 ![]() 42890 ![]() 42891 |
Інше по темі:
|