У четвер, 28 жовтня, з нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських загарбників привітали 13 ветеранів Другої світової війни, що проживають на території Старобільської міської громади.
Про це повідомила Старобільська міська рада у Фейсбуці. Ветеранам вручили продуктові набори.
Ярослав Гальченко
Фото Старобільської міської ради