Партизани у тимчасово-окупованому Старобільську нагадали російським загарбникам, що їм тут не раді.
На вулиці Андрющенко підвісили понівечену ганчірку так званої "лнр" з написом "Навоз". Про це
повідомив місцевий телеграм-канал "Старобільськ Life".
Євген Голобородько
Фото Старобільськ Life