Наслідки нічного обстрілу в окупованому Щасті. Схоже, що орки продовжують гатити по "звільнених" територіях, щоб підтримувати свої наративи про "кровожерливих нациків".
Пишуть, що загинуло 3 місцевих мешканця, 5 поранених. Зруйновано 4 житлових будинки.
Олексій Дмитренко