|
На Старобільщині оголосили про обмеження електропостачання та перебої з водою На окупованій Старобільщині запроваджують тимчасові обмеження електропостачання. Про це повідомили окупаційні ресурси з посиланням на псевдоадміністрацію.
Стверджується, що обмеження пов'язані з необхідністю знизити навантаження на енергосистему після атак безпілотників. Мешканцям рекомендують заздалегідь зарядити телефони, підготувати ліхтарики та свічки, а також вимкнути непотрібні електроприлади.
Водночас на телеграм-каналі Чернєва з'явилось попередження про тимчасове припинення централізованого водопостачання через «невідкладні ремонтні роботи» та закликав жителів зробити запаси води.
Таким чином, мешканці окупованої Старобільщини можуть зіткнутися одночасно з перебоями як електро-, так і водопостачання.
Олексій Дмитренко ![]() 60495 ![]() 60496 |
Інше по темі:
|

