|
На окупованій Луганщині село пів року залишається без води Жителі окупованого села Солідарне Лозно-Олександрівської СТГ Сватівського району з січня 2026 року живуть без централізованого водопостачання. Про це повідомляє «Реальна газета» з посиланням на звернення місцевих мешканців та документи, оприлюднені в окупаційних телеграм-каналах.
За словами жителів, після замерзання водогону на початку року вони власним коштом ремонтували мережу, однак підприємство, яке контролює артезіанську свердловину, так і не відновило подачу води.
Попри численні звернення до окупаційних «адміністрацій» і «прокуратури», проблема не вирішена. Спочатку людям пообіцяли подавати воду за графіком і передати мережі у «муніципальну власність», але ці обіцянки так і не виконали.
Наразі, за інформацією місцевих мешканців, централізоване водопостачання відсутнє повністю. Єдиним джерелом залишається технічна вода, яку привозять лише двічі на тиждень. За пів року після перших скарг окупаційна влада так і не змогла забезпечити село питною водою.
Підготував Сергій Ріпко ![]() 60524 ![]() 60525 ![]() 60526 |
Інше по темі:
|


