На окупованій Луганщині село пів року залишається без води
Жителі окупованого села Солідарне Лозно-Олександрівської СТГ Сватівського району з січня 2026 року живуть без централізованого водопостачання. Про це повідомляє «Реальна газета» з посиланням на звернення місцевих мешканців та документи, оприлюднені в окупаційних телеграм-каналах. За словами жителів, після замерзання водогону на початку року вони власним коштом ремонтували мережу, однак підприємство, яке контролює артезіанську свердловину, так і не відновило подачу води. Попри численні звернення до окупаційних «адміністрацій» і «прокуратури», проблема не вирішена. Спочатку людям пообіцяли подавати воду за графіком і передати мережі у «муніципальну власність», але ці обіцянки так і не виконали. Наразі, за інформацією місцевих мешканців, централізоване водопостачання відсутнє повністю. Єдиним джерелом залишається технічна вода, яку привозять лише двічі на тиждень. За пів року після перших скарг окупаційна влада так і не змогла забезпечити село питною водою. Підготував Сергій Ріпко
На окупованій Луганщині село пів року залишається без води
60524
На окупованій Луганщині село пів року залишається без води
60525
На окупованій Луганщині село пів року залишається без води
60526