На Луганщині судитимуть посадовця через розтрату понад 7,8 млн гривень на реконструкції греблі
Слідчі поліції Луганської області скерували до суду обвинувальний акт щодо начальника відділу капітального будівництва однієї з міських військових адміністрацій регіону. Його підозрюють у розтраті понад 7,8 млн гривень бюджетних коштів. Як повідомили в поліції Луганщини, йдеться про реконструкцію водозливної греблі на річці Борова в Сіверськодонецьку. За даними слідства, у 2021 році посадовець, виконуючи функції замовника робіт, організував укладення відповідних договорів та погоджував фінансування робіт, попри відсутність необхідних дозвільних документів. У результаті державі та територіальній громаді було завдано збитків на суму понад 7,8 млн гривень. Досудове розслідування проводили слідчі ГУНП у Луганській області за оперативного супроводу СБУ та процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури. Обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України вже передано до суду.
На Луганщині судитимуть посадовця через розтрату
60493