|
На Луганщині судитимуть посадовця через розтрату понад 7,8 млн гривень на реконструкції греблі Слідчі поліції Луганської області скерували до суду обвинувальний акт щодо начальника відділу капітального будівництва однієї з міських військових адміністрацій регіону. Його підозрюють у розтраті понад 7,8 млн гривень бюджетних коштів.
Як повідомили в поліції Луганщини, йдеться про реконструкцію водозливної греблі на річці Борова в Сіверськодонецьку. За даними слідства, у 2021 році посадовець, виконуючи функції замовника робіт, організував укладення відповідних договорів та погоджував фінансування робіт, попри відсутність необхідних дозвільних документів.
У результаті державі та територіальній громаді було завдано збитків на суму понад 7,8 млн гривень.
Досудове розслідування проводили слідчі ГУНП у Луганській області за оперативного супроводу СБУ та процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури. Обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України вже передано до суду. ![]() 60493 |
Інше по темі:
|
