|
На Луганщині окупанти погрожують депортацією за відмову від російського паспорта На тимчасово окупованій Луганщині російська влада посилює тиск на місцевих жителів напередодні виборів до держдуми рф. Як повідомили в Луганській ОВА, окупанти активізували перевірки громадян, які відмовляються отримувати російські паспорти.
За інформацією обласної військової адміністрації, за небажання оформлювати документи держави-агресора та ймовірне бойкотування так званого «волевиявлення» людей спочатку штрафують на 40 тисяч рублів.
Після накладення адміністративного стягнення окупаційна влада продовжує тиск, погрожуючи депортацією тим, хто не погоджується прийняти російське громадянство.
У Луганській ОВА зазначають, що таким чином загарбники намагаються забезпечити лояльність населення та контроль над проведенням запланованих на вересень виборів до держдуми рф на тимчасово окупованих територіях.
Підготував Сергій Ріпко ![]() 60518 |
Інше по темі:
|
