Діти Старобільської громади долучились до всеукраїнського флешмобу на честь Дня захисту дітей,
повідомляє Старобільська міська рада. Це свято Україна вперше святкує 20 листопада. І якщо раніше головною темою Дня захисту дітей були літні розваги, то тепер акцент саме на правах малечі. На цю тему і малюнки флешмобу.