|
Луганчанин з побратимом провів 304 дні на позиціях у тилу ворога Військовослужбовець родом із Луганщини разом із побратимом з Івано-Франківська провів 304 дні на бойових позиціях, коригуючи вогонь українських підрозділів. Про це повідомили у 128-й окремій важкій механізованій бригаді «Дике Поле».
За інформацією бригади, луганчанин Андрій, який до війни працював електриком на Алчевському металургійному комбінаті, та його напарник Ігор виконували завдання з коригування роботи дронів, артилерії та мінометів. Увесь цей час вони перебували на позиціях у районі, який аналітичний проєкт DeepState позначає як окуповану територію.
Після понад десяти місяців бойової роботи військові успішно повернулися з позицій. Найскладнішим, за їхніми словами, став вихід та евакуація через небезпечну ділянку фронту.
У бригаді також розповіли, що під час перебування на позиціях Андрій дізнався про смерть батька, який залишався на окупованій Луганщині. Через російську окупацію він не зміг попрощатися з рідною людиною.
Наразі обидва військовослужбовці проходять лікування та реабілітацію. Після відпустки вони продовжать службу в логістичних підрозділах.
Підготував Сергій Ріпко
![]() 60482 |
Інше по темі:
|
