|
Директорку релокованої із Сіверськодонецька компанії підозрюють у привласненні 2,5 млн грн на фіктивному працевлаштуванні ВПО СБУ спільно з Нацполіцією викрили директорку охоронної компанії, релокованої із Сіверськодонецька, яка, за даними слідства, незаконно привласнила понад 2,5 млн гривень державних коштів, призначених для компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
За інформацією СБУ, жінка без відома 189 переселенців із Луганщини оформила їх на роботу до своєї фірми, яка фактично не вела господарської діяльності. Після цього вона через портал «Дія» подавала заявки на отримання державної компенсації за нібито працевлаштованих ВПО.
Слідство встановило, що з серпня 2022 року по грудень 2023 року фігурантка незаконно отримала від Луганського обласного центру зайнятості понад 2,5 млн гривень, які, за версією правоохоронців, використала на власні потреби.
Наразі жінка перебуває за кордоном. Їй заочно повідомлено про підозру за статтями щодо привласнення майна, службового підроблення та легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом. Правоохоронці вживають заходів для її затримання.
Підготував Сергій Ріпко ![]() 60530 |
Інше по темі:
|
