Діти ВПО з Луганщини відвідали лялькову виставу Діти внутрішньо переміщених осіб з Луганської області 20 грудня відвідали лялькову виставу "Пірнаємо у рік Новий" у Рівненському театрі ляльок, повідомляє Біловодська СВА. Зазначається, що захід відвідало 55 діток.
"Розпочали захід із чудового шоу з аніматорами — маленькі і дорослі сміялись та із задоволенням брали участь у конкурсах. Святий Миколай також завітав на свято та подарував діткам солодкі набори", – йдеться у повідомленні.
Євген Голобородько
Фото Біловодська СВА
![]() 55243 ![]() 55244 ![]() 55245 ![]() 55246 ![]() 55247 |
Інше по темі:
|